Archiv rubriky Sponzoring

Kalendář KAPKA ŠTĚSTÍ 2013

Koupí kalendáře KAPKA ŠTĚSTÍ 2013 přispějete na psychosociální projekt Nadačního fondu Kapka naděje. Tento kalendář vznikl ve spolupráci profesionálů svého oboru a Nadačního fondu Kapka naděje. Autoři kalendáře jsou Jaromír Kokeš, několikanásobný Mistr České republiky ve floristice a jediný reprezentant České republiky na Mistrovství Evropy Profesionálů ve Floristice – EUROPA CUP 2011 Havířov, fotograf Ing. Jiří Rašner, […]

Dejme šanci dětem

Dovolujeme si Vás pozvat na projekt podporující děti z dětských domovů do Galerie Vaňkovka v Brně s názvem „Dejme šanci dětem“. Akce se uskuteční v pátek 25. listopadu 2011 od 17. hodin. Jaromír Kokeš se svým týmem dodává na tuto akci květiny pro umělce, kteří se podílejí na pořádání. Více informací naleznete na stránkách: CHARITA DĚTEM

Galakoncert České filharmonie

V neděli 23. října 2011 se uskuteční Galakoncert České filharmonie v pražském Rudolfinu. Na koncertu hvězd vystoupí Daniel Barenboim – klavír, Alisa Weilerstein – violoncello, Sarah Chang – housle, Radu Lupu – klavír, Lawrence Foster – dirigent. Květinové studio AMMI dodává na takovou výjimečnou událost květinové dekorace. Více zde.

Svatební show Brno 2011

Dovolujeme si Vás pozvat na SVATEBNÍ SHOW BRNO 2011, kde bude květinové studio AMMI vystavovat a zúčastní se módních přehlídek. Jedná se o svatební veletrh, který se bude konat 29. – 30. ledna 2011 ve Wannieck Gallery.

Den květů 2009

Jaromír Kokeš se již tradičně zůčastnil charitativní akce Den květů konané 20. června v Mikulově.

Miminka do dlaně

Jaromír Kokeš dodal květiny a prezentoval dekorace na putovní výstavě „Miminka do dlaně“. Tuto akci pořádalo Nedoklubko, aby upozornilo na problematiku předčasně narozených dětí.

  • Středa 19. června 2019

  • Svatební kytice

  • AMMI na Facebooku