Trendy

Nekonečné množství nápadů a kreativita našich floristů se projevují i při tvorbě nových trendů, které jsou speciálně určeny pro studio AMMI. Trendy, kromě respektování potřeb zákazníků, vkusně kombinují nové floristické materiály a vliv módy.

Žhavá přání trend 2018

Nastává období Vánoc, kdy každý z nás vysloví mnoho přání, která nám splní Ježíšek. Vánoce jsou pro nás velmi kouzelné. V tomto vánočním čase si uvědomujeme hloubku našeho života, zpomalíme a vnímáme klid kolem nás i v nás. 

Žhavá přání jsou v našem trendu vytvořena připínáčky. Jeden připínáček je právě jedno naše přání. Celý náš trend je tak spojen s kovem, který byť působí chladně, tak je tvořen pod velkým žárem. Každé naše přání je tak žhavé, jakou mu dáváme energii. A splněné může být každé z nich. Chladnější tón jsme doplnili teplejšími tóny červeného dekorativního drátku a červených šišek. V červené barvě jsou výrazné bílé hvězdičky, které nás spojují s našimi přáními, které mnohdy sdělujeme nahoru k nebi. Hvězdy jsou součástí kouzelné vánoční atmosféry. Další přírodní prvky ve vánočním trendu jsou jehličky borovice a listy Stachys (čistec), který krásně zvýrazňuje bílou svíci. Zapalte svíčky a dejte svým přáním energii.

Podle vánočního trendu Žhavá přání vám rádi vytvoříme vánoční i adventní dekorace do vašeho interiéru (restaurace, hotelu, kanceláře a dalších interiérů). Kontaktujte nás na telefonu:+420 739 887 166 nebo e-mailu: info@ammi.cz

Tímto mnohokrát děkujeme za spolupráci Hodinářství a klenotnictví „pohanka & co.“ v Brně.

Celá galerie zimního trendu na tomto odkaze: http://www.ammi.cz/trendy/tvar-podzimu-trend-2018/

Předchozí trendy

  • Neděle 5. dubna 2020

  • 10. 4. – 19. 4. 2020 máme ZAVŘENO

  • Nouzový režim v dubnu

  • Příjemné Velikonoce

  • Svatební den s AMMI

  • Svatební kytice

  • AMMI na Facebooku