Tvář podzimu Trend 2018

Podzimní trend 2018
Tvář podzimu

Stromy zbarvují své listí do žluta, oranžova, hněda a červena a naznačují nám, že nastal podzim. Podzimní atmosféru jsme vtiskli do našeho podzimního trendu 2018. Pojďte se s námi nadechnout čerstvého podzimního vánku a odhalte tajemnou tvář podzimu.

Tvář podzimu je obdarována podzimními plody, a tak v našem novém trendu uvidíte jablka či ostružiny. Jablka a některé ostružiny se vyjímají červenou barvou, která dodává trendu pocit tepla. Jablko stálo na počátku mnoha událostí spojovaných s historií, stále si nese symboliku spojovanou s královskou mocí a plodností. Hojnost podzimní sklizně vyjadřujeme ostružinami, které přidávají trendu na jemnosti. Výrazným prvek jsou růže (Rosa ‘Pink Piano‘), pivoňkovitého tvaru, v růžové barvě. Tyto růže podtrhují onu tajemnou atmosféru podzimu. Růžová barva v sobě nese symboliku romantiky, nevinnosti a noří nás do hlubin našeho vnitřního světa. Růže jsou výrazné díky měkce působícímu základu podzimního trendu ze suché třtiny křovištní. O teplý a výrazný tón se zasluhuje montbrécie (Crocosmia), která se chlubí oranžovou barvou. Oranžová barva je symbolem optimismu, radosti a vzbuzuje v nás zvědavost. Jste zvědaví, jaké další rostliny v podzimním trendu najdete? Výrazné jsou černo-červené listy Cordyline, díky nimž je tvář podzimu tajemnější. Dalším prvkem přinášející jemnost a hravost je trvalka s dužnatým listem, rozchodník (Sedum), který se střídá s vřesem. Díky všem jemným detailům, které zapadají jako dílky puzzle jeden do druhého, je tvář podzimu kompletní.

Naplňte tváří podzimu i vaše prostory. Podzimní dekorace v tónech podzimního trendu do vašich domovů, interiérů kanceláří, hotelů, restaurací, či kaváren, si objednávejte na telefonu +420 739 887 166 nebo e-mailu info@ammi.cz. Osobně se na vás těšíme ve studiu AMMI na Nejedlého 373/1 v Brně.

  • Neděle 5. dubna 2020

  • 10. 4. – 19. 4. 2020 máme ZAVŘENO

  • Nouzový režim v dubnu

  • Příjemné Velikonoce

  • Svatební den s AMMI

  • Svatební kytice

  • AMMI na Facebooku